تاریخ انتشار :  22,دسامبر 2014 دسته بندی : :  دکتر کردی, معنویت
همایش معنوی “خدا اینجاست ” ویژه دانش آموزان مدرسه نمونه دولتی شهید فلاحی ناحیه۱ کرج / دکتر کردی : امروز به راستی در اینجا بوی خدا وبوی مهربانی خدا موج می زد کاش ما هم می توانستیم مثل این بچه هاپاک صمیمی و ساده خدارا صدا بزنیم

دکتر عبدالرضاکردی در توصیف این همایش معنوی ابراز داشت: دانش آموزان این مدرسه اینقدر عاشقانه و پاک با خدا حرف می زدند که من صادقانه احساس می کردم نقشها عوض شده ، من شاگرد آنها هستم و آنها استاد من هستند . خانم شقایق سعیدی از نویسندگان جوان وقتی یکی از دختران دل پاک نگران این بود که چرا خدا به بعضی ها سختی و گرفتاری میدهد اینطور جواب داد که من به عنوان نویسنده وقتی می خواهم شخصیتهای داستانم را به یک مقام بالایی در انتهای داستان برسانم در فرآیند داستان به آنها سختی ها مشقات گرفتاریها دردسرها می دهم چون دوست دارم لیاقت رسیدن به آن مقام را داشته باشند خدا هم نویسنده داستان زندگی ماست . خانم سعیدی در ادامه افزود خداوقتی می خواهد در انتهای داستان زندگی مارا به مقام ارزشمندی برساند سختی ها را به عنوان وسیله ای برای پربار تر شدن قوی تر شدن وسالم تر شدن برای ما پیش می آورد . دکتر کردی ضمن ابراز رضایت خاطر از این همایش افزود : امروز دانش آموزان این مدرسه به ما آموختند که می توان با هر روشی خدا را صدا کرد و می توان از هر راهی به خدا رسید و معصومین وپیامبران همه به ما کمک می کنند که ما بتوانیم در این مسیر سالم تر و قوی تر به پیش رویم . امروز به راستی در اینجا بوی خدا وبوی مهربانی خدا موج می زد کاش ما هم می توانستیم مثل این بچه پاک صمیمی و ساده خدارا صدا بزنیم و بگوییم : خدای مهربان از اینکه مارا تنها نمی گذاری سپاسگزاریم از اینکه با ما هستی سپاسگزاریم . در پایان دکتر عبدالرضا کردی خطاب به مخاطبان سایت خانه مهر گفت : من از تمامی شما عزیزان می خواهم مثل این بچه ها ساده و صمیمی و پاک باشید ..


4 پاسخ به “همایش معنوی “خدا اینجاست ” ویژه دانش آموزان مدرسه نمونه دولتی شهید فلاحی ناحیه۱ کرج / دکتر کردی : امروز به راستی در اینجا بوی خدا وبوی مهربانی خدا موج می زد کاش ما هم می توانستیم مثل این بچه هاپاک صمیمی و ساده خدارا صدا بزنیم”

 1. mahsa گفت:

  سلام آقای دکتر کردی !من یکی از دانش آموزان مدرسه شهید فلاحی هستم….می خواستم از شما تشکر کنم

 2. marziye mahmoudi گفت:

  سلام جناب آقای دکتر کردی ….ار شما بسیار متشکرم به خاطر صحبت های گرم و دلنشین شما در مدرسه شهید فلاحی…امیدوارم دوباره فرصتی شود تا به مدرسه ما تشریف بیاورید.

 3. Zahra dehghan گفت:

  سلام
  راستش الان که دارم این مطلبو میخونم تقریبا یه یه سالی از اون روز گذشته
  یادم میاد که دکتر کردی همون جا زنگ زدن و تمام این حرفاروزدن…
  یادم میاد که درباره چیزای خوب حرف زدیم واقای کردی باعث شدن که ما یه جور دیگه به زندگی و خدامون نگاه کنیم.
  راستش امروز خیلی از زندگی نا امید شده بودم و اصلا حوصله ی هیچ کاری رو نداشتم.

  اما با خوندن این مطلب وقتی یاد اون روز افتادم و ححرفای قشنگی که زدیم پر از امید شدم

  شاید فقط یه ساعت بود اما میدونم که تاثیرش تو زندگیم خیلی زیاده و تا بی نهایت هس…

  امید وارم حالشون خوب باشه و براشون ارزوی یه زندگی قشنگو ممیکنم.
  تنها چیزی که امروز بهم ارامش داد خوندن این متن بود.
  چیزی که اصن بهش فکر نمیکردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


اخبار
گزارش تصویری


کپی رایت 2014 :: کلیه حقوق متعلق به موسسه خانه مهر نمایندگی انجمن مطالعات خانواده کشور می باشد

طراحی سایت و توسعه : ناوک آسیا